Kilka słów o sklepie

Sklep myśliwski

W nawiązaniu do rodzinnych tradycji zrodził się pomysł otwarcia sklepu myśliwskiego. W 2009 roku w małym lokalu przyjęliśmy pierwszego klienta, od tej chwili zaczęła się przygoda, która daje nam wiele satysfakcji. Zadowolenie naszych klientów zawsze było najwyższym priorytetem, dokładaliśmy wszelkich starań, żeby wszyscy klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z dokonanych zakupów. Stale powiększające się grono powracających z uśmiechem na twarzy pasjonatów myślistwa i strzelectwa motywowało do rozwoju.

W 2015 roku sklep został przeniesiony do nowej siedziby; fakt ten pozytywnie wpłynął na wachlarz produktów, lecz co ważniejsze na satysfakcję odwiedzających nas klientów. Sklep jest zdecydowanie większy, wybór broni wręcz nieporównywalny do poprzedniej siedziby a stale wprowadzany nowy asortyment powoduje, iż nasi klienci wracają z przyjemnością i zawsze wychodzą zadowoleni.

Satysfakcja naszych klientów z dokonanych zakupów, wywodzi się przede wszystkim  z miłej obsługi, profesjonalnego podejścia personelu sklepu, oraz faktu, iż sprzedawane przez nas produkty są wysokiej jakości.

Personel


Mariusz - z wykształcenia technik mechanik. Swoje doświadczenie w pracy ze sprzętem STIHL buduje od 2007 roku. Podczas zakupu doradzi w wyborze odpowiedniego narzędzia, przedstawi wszystkie argumenty za i przeciw danemu modelowi, tak by zakupiony sprzęt sprostał Twoim oczekiwaniom. Jak już zdecydujesz się na zakup to przeprowadzi profesjonalny instuktaż, pozwalający bezpiecznie obsługiwać sprzęt i eksploatować go przez długie lata.

Małgorzata - zawsze uśmiechnięta, służy pomocą. Ogrania sklep po całości, podpowie jaką odzież wybrać na zasiadkę, a jaką na zbiorówkę. Wytłumaczy dlaczego ta kurtka jest lepsza od innej. Doradzi w wyborze odpowiedniej optyki, prezentu dla Diany czy też myśliwego.

Sebastian - strzelec sportowy z zamiłowania, sędzia strzelectwa sportowego II klasy posiadający uprawnienia prowadzącego strzelanie. Członek klubu VIS Gostyń. W 2015 roku zajął 5 miejsce w mistrzostwach polski F-Class w klasie F/TR na dystansie 600 metrów. Bazując na własnym doświadczeniu doradzi w wyborze broni, amunicji, odpowiedniego prochu do elaboracji. Jeśli nie jesteś zdecydowany jaką chcesz broń, czy też w jakim kalibrze - Sebastian Ci pomoże.

Dealer STIHL / VIKING

W 2015 roku nawiązaliśmy współpracę z marką, która od lat ustanawia standardy w rozwoju narzędzi dedykowanych do pracy w lesie, parku czy też ogrodzie. Jako autoryzowany dealer urządzeń STIHL i VIKING dokładamy starań by poprzez fachową obsługę, wartość tych marek odzwierciedlona była w naszym sklepie.

Prowadzony na miejscu profesjonalny serwis sprzedawanych przez nas urządzeń, daje ogromy komfort ich użytkowania.

Nasz warsztat wyposażony jest w dedykowane do napraw narzędzia marki STIHL / VIKING - tylko takie narzędzia gwarantują to że, Twój sprzęt jest naprawiony dobrze i według wytycznych producenta. Używamy tylko i wyłącznie oryginalnych częśći zamiennych STIHL i VIKING - to daje Tobie gwarancję żywotnośći sprzętu i pełne zadowolenie z wykonanej naprawy.

Nasz serwisant swoją przygodę z serwsiem STIHL rozpoczął w 2007, jego doświadczenie jest bezcenne a posiadana wiedza jest ciągle pogłębiana w centum szkoleniowym STIHL. Przeprowadzane przez niego instuktaże przy zakupie sprzętu, pozwolą bezpiecznie i umiejętnie eksploatować sprzęt przez długie lata.

Galeria