Serwis STIHL.

Twoja pilarka, myjka, kosa czy też kosiarka marki STIHL lub VIKING została "stworzona dla pokoleń". To ilu pokoleniom będzie służyć, zależy między innymi od tego jak eksploatujesz swój sprzęt oraz jak  jest serwisowany, dlatego też w kilku słowach opiszemy dlaczego warto skorzystać z naszego sklepu i serwisu.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki STIHL i VIKING - autoryzowani dealerzy spełniają bardzo wysokie wymagania stawiane dealerom w zakresie wiedzy, umiejętności i profesjonalnego podejścia do klienta.

Nasz warsztat wyposażony jest w dedykowane do napraw narzędzia marki STIHL / VIKING - tylko takie narzędzia gwarantują to że, Twój sprzęt jest naprawiony dobrze i według wytycznych producenta.

Używamy tylko i wyłącznie oryginalnych częśći zamiennych STIHL i VIKING - to daje Tobie gwarancję żywotnośći sprzętu i pełne zadowolenie z wykonanej naprawy.

Nasz serwisant swoją przygodę z serwsiem STIHL rozpoczął w 2007, jego doświadczenie jest bezcenne a posiadana wiedza jest ciągle pogłębiana w centum szkoleniowym STIHL. Przeprowadzane przez niego instuktaże przy zakupie sprzętu, pozwolą bezpiecznie i umiejętnie eksploatować sprzęt przez długie lata.

Dlatego właśnie warto skorzystać z naszego serwisu.

Zapraszamy.